#109 – Rodzice w edukacji domowej (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarz

W dzisiejszym odcinku podcastu uSawickich będziemy rozmawiać o rodzicach w edukacji domowej, która zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność w Polsce i na świecie.

W związku z początkiem roku, który niesie ze sobą dużo ważnych decyzji do podjęcia, takich jak “czego się będziemy uczyć“, “jak się będziemy uczyć” oraz momentem, w którym wreszcie dociera do nas – rodziców, że to wszystko jest na naszej głowie, postanowiliśmy skupić się właśnie na Was – rodzicach w ED, którzy starają się to wszystko ogarnąć.

Jak być rodzicem, który musi zajmować się edukacją swoich dzieci? Jak radzić sobie w edukacji domowej?

Na te, i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym odcinku i podzielić się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem zarówno bycia rodzicami dzieci w ED, jak i prowadzenia szkół przyjaznych edukacji domowej w całej Polsce.

Zapraszamy do słuchania!

Może Cię zainteresować: