Agnieszka Piwowarczyk

admin
2 komentarze

Z wykształcenia jestem polonistką i psychologiem. Przez kilkanaście lat – jako korepetytorka, nauczycielka, trenerka, wykładowczyni i tutorka – pracowałam w najróżniejszych szkołach i instytucjach edukacyjnych (publicznych i niepublicznych; podstawowych, średnich i wyższych; dla dzieci, młodzieży i dorosłych; mniej i bardziej konserwatywnych i innowacyjnych), nabierając przekonania, że choć bywa naprawdę różnie, to przede wszystkim od konkretnych osób w określonym miejscu i czasie zależy, na ile efektywne, rozwijające i satysfakcjonujące będzie każde z edukacyjnych zdarzeń (spotkań, etapów czy procesów).

Życie rodzinne i macierzyństwo, które aktualnie są moimi głównymi doświadczeniami, jedynie utwierdziły mnie w przekonaniu, że stałe poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość i elastyczność są podstawowymi warunkami rozwoju, bez których nawet największe środki finansowe, najmodniejsze idee i najbardziej atrakcyjne metody czy projekty nie mogą przynieść dobrych rezultatów.

Bo skoro można inaczej, to trzeba odważyć się tę inność poznać i oswoić.

[email protected]

Przemek Kozielec


Ola Sawicka


Maurycy Żółtański


Dżemila Sulkiewicz-Nowicka


Marcin Sawicki


Jasiek Sawicki


Błażej Kapała

2 komentarze

Jasiek Sawicki - e:mi 26 lutego 2021 - 20:32

[…] O Nas […]

Odpowiedz
Marcin Sawicki - e:mi 26 lutego 2021 - 20:33

[…] O Nas […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!