Agnieszka Piwowarczyk

admin
2 komentarze

Z wykształcenia jestem polonistką i psychologiem. Przez kilkanaście lat – jako korepetytorka, nauczycielka, trenerka, wykładowczyni i tutorka – pracowałam w najróżniejszych szkołach i instytucjach edukacyjnych (publicznych i niepublicznych; podstawowych, średnich i wyższych; dla dzieci, młodzieży i dorosłych; mniej i bardziej konserwatywnych i innowacyjnych), nabierając przekonania, że choć bywa naprawdę różnie, to przede wszystkim od konkretnych osób w określonym miejscu i czasie zależy, na ile efektywne, rozwijające i satysfakcjonujące będzie każde z edukacyjnych zdarzeń (spotkań, etapów czy procesów).

Życie rodzinne i macierzyństwo, które aktualnie są moimi głównymi doświadczeniami, jedynie utwierdziły mnie w przekonaniu, że stałe poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość i elastyczność są podstawowymi warunkami rozwoju, bez których nawet największe środki finansowe, najmodniejsze idee i najbardziej atrakcyjne metody czy projekty nie mogą przynieść dobrych rezultatów.

Bo skoro można inaczej, to trzeba odważyć się tę inność poznać i oswoić.

[email protected]

Przemek Kozielec


Ola Sawicka


Maurycy Żółtański


Dżemila Sulkiewicz-Nowicka


Marcin Sawicki


Jasiek Sawicki


Błażej Kapała

2 komentarze

Jasiek Sawicki - e:mi 26 lutego 2021 - 20:32

[…] O Nas […]

Odpowiedz
Marcin Sawicki - e:mi 26 lutego 2021 - 20:33

[…] O Nas […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności