Szkoła w czasach kryzysu – rozmowa z Karoliną Czech | Edukacja poza Szlakiem

Aleksandra Gancarz
0 komentarz

Rekrutacja nauczycieli w wielu szkołach przypomina łapankę. Trudno budować dobry zespół pracowników, gdy liczba wakatów w oświacie przekroczyła 20 tysięcy. Niektórym jednak się to udaje. Jak to możliwe? Zapytaliśmy o to Karolinę Czech, dyrektorkę Alternatywnej Szkoły Podstawowej w Cieszynie, która swój zgrany zespół nauczycieli zbudowała w ciągu ostatnich kilku lat, czyli w czasach narastającego kryzysu.

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania rozmowy o dojrzewaniu do zmiany, turkusowym zarządzaniu, Porozumieniu bez Przemocy, pasjach nauczycieli, podstawie programowej i innych cegiełkach budujących szkołę, w której można uczyć (się) inaczej.

Zostaw komentarz