O NAS test

admin
0 komentarz

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w edukację: niektórzy od kilkudziesięciu, a inni od kilku lat. Doświadczamy na co dzień, jak ciekawy, niezwykły i radosny jest czas nauki i rozwijania się. Martwi nas, że często bywa on zmarnowany. Na szczęście zarówno w Polsce, jak i na całym świecie pojawia się coraz więcej nowych, ciekawych rozwiązań, pomysłów i projektów zmieniających i wzbogacających edukacyjną rzeczywistość.

Postanowiliśmy jako grupa pasjonatów stworzyć przestrzeń, w której można dzielić się wiedzą i doświadczeniem dotyczącymi tego, że edukacja może wyglądać inaczej – że uczyć (się) można mądrzej i efektywniej i że szkoła stanowi tylko jeden z elementów obszaru nazywanego uczeniem się.

Publikowane przez nas artykuły, wiadomości, recenzje, felietony, podcasty i webinary mają nam wszystkim dodać odwagi do tego, aby nie ustawać w rozbudzaniu i zaspokajaniu ciekawości, cieszyć i dzielić się wiedzą i rozwijać swoje pasje.

Zespół
e:mi – edukacja: można inaczej
edukacja@moznainaczej.edu.pl

Nasz Manifest

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności

webinar

Nauczyciel

w metodzie Montessori

Bezpłatny webinar, w trakcie którego dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć będąc nauczycielem Montessori!