O NAS test

admin
0 komentarz

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w edukację: niektórzy od kilkudziesięciu, a inni od kilku lat. Doświadczamy na co dzień, jak ciekawy, niezwykły i radosny jest czas nauki i rozwijania się. Martwi nas, że często bywa on zmarnowany. Na szczęście zarówno w Polsce, jak i na całym świecie pojawia się coraz więcej nowych, ciekawych rozwiązań, pomysłów i projektów zmieniających i wzbogacających edukacyjną rzeczywistość.

Postanowiliśmy jako grupa pasjonatów stworzyć przestrzeń, w której można dzielić się wiedzą i doświadczeniem dotyczącymi tego, że edukacja może wyglądać inaczej – że uczyć (się) można mądrzej i efektywniej i że szkoła stanowi tylko jeden z elementów obszaru nazywanego uczeniem się.

Publikowane przez nas artykuły, wiadomości, recenzje, felietony, podcasty i webinary mają nam wszystkim dodać odwagi do tego, aby nie ustawać w rozbudzaniu i zaspokajaniu ciekawości, cieszyć i dzielić się wiedzą i rozwijać swoje pasje.

Zespół
e:mi – edukacja: można inaczej
[email protected]

Nasz Manifest

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!