#189 – Jak zainteresowałem się nauką. Rozmowa z Erykiem Chatian (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy

W dzisiejszym odcinku mamy wielką przyjemność gościć Eryka, studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystę rektora oraz byłego olimpijczyka z biologii, który opowie nam o swojej historii.

Dlaczego jest to odcinek warty wysłuchania? Zastanawiacie się, co sprawia, że dziecko nagle „klika” i z zapałem zaczyna uczyć się jakiejś dziedziny nauki?

Eryk opowie nam, co w jego przypadku było przełomem, jak ważne są relacje nauczyciel-uczeń oraz do czego to wszystko go doprowadziło.

Serdecznie zapraszamy do słuchania!