#116 – Jak stworzyć liceum, które pokochają licealiści? Rozmowa z Romanem Zoniem o LO Cogito w Żywcu (uSawickich Podcast)

Marcin Sawicki

W dzisiejszym odcinku podcastu uSawickich gościmy Romana Zonia, którego dawno nasze studio nie widziało! A szkoda, bo Roman jest niezwykle ciekawą osobą, która nie tylko słynie ze wspaniałych egzaminów końcoworocznych z języka polskiego, które co roku zdają uczniowie z edukacji domowej, ale przede wszystkim tworzy bardzo ciekawe miejsce na mapie Żywca… Liceum Cogito, czyli szkołę dla młodzieży myślącej odważnie!

W trakcie najbliższych 30 minut będziemy rozmawiać właśnie o Liceum Cogito. Usłyszysz między innymi o tym, jak stworzyć przestrzeń, która przyciąga młodzież i mimo wielu innowacyjnych rozwiązań, pozostaje szkołą bezpłatną!

Zapraszamy do wysłuchania tej historii, która zaczęła się zaledwie 5 lat temu, a dzisiaj stanowi ważny element na edukacyjnej mapie Żywca i okolic!

Zapraszamy do słuchania!