#192 – Jak stworzyć pracownie Montessori (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarz

Urządzanie wnętrz to temat, który uwielbiam, a tworzenie przestrzeni do nauki śmiało mogę zaliczyć do jednej z moich ulubionych czynności. Właśnie dlatego dzisiaj opowiem wam, na czym warto się skupić tworząc miejsce, w którym będą uczyć się dzieci. Postaram się również przekonać was, że przestrzeń, w której się uczą i spędzają kawał swojego życia, jest ważniejsza niż nam się wydaje.

Opowiem trochę o moich sposobach, które ułatwiają prace z dziećmi i pokaże, jak małym nakładem pracy, pieniędzy i wysiłku uzupełnić przestrzeń w piękne i inspirujące wnętrze. Nie bez powodu w muzeach, starych kościołach czy pięknych budowlach jesteśmy jakoś bardziej kreatywni i skupieni, prawda?

A jeśli po wysłuchaniu tego odcinka macie ochotę na więcej, to koniecznie odwiedźcie stronę kursu „Pracownia Montessori w detalach”, w którym pokażemy Ci 35 sprawdzonych rozwiązań, które wzbogacą również Twoją przestrzeń! Link: https://kursmontessori.pl/pracownia-montessori-w-detalach/.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności

stacjonarny

Kurs Montessori

Odkryj metodę Montessori z ludźmi, którzy od lat stosują ją w praktyce! Nowa edycja kursu rusza już w czerwcu!