#26 – Jak przygotować się do zdania egzaminu z języka polskiego? Rozmowa z polonistą – Romanem Zoniem. (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarze

Roman Zoń, nauczyciel języka polskiego, egzaminator, dzieli się wnioskami i doświadczeniami wynikającymi z dziesięciu lat spotkań z uczniami edukacji domowej. Opowiada o wielu niezwykłych egzaminach, zachęca i podaje rady jak dobrze przygotować się do całorocznego sprawdzianu wiedzy. Sugeruje co mają zrobić Ci, co ukochali bardziej inne przedmioty niż język polski. Wskazuje kluczowe pomysły pomagające zrozumieć teksty kultury.

Może Cię zainteresować:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności

Weź udział w II Unconference e:mi!

⏰ 11 maja, 18.00
📍 Widzimy się na Zoom!

Udział bezpłatny · limit 100 miejsc