#158 – Dlaczego wychowujemy lękowe dzieci?(uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarz

Otoczenie w jakim wychowują się nasze dzieci jest niezmiernie ważne. Z tym stwierdzeniem zgodzi się chyba każdy.

Chcąc im dać wszystko co najlepsze i ochronić najlepiej jak potrafimy, często staramy się pokazać naszym pociechom, czego nie robić, co się może źle skończyć, czego nie mówić… Niestety jak wszystko, taka troska, w nadmiernej ilości może przestać przynosić pozytywne efekty i zacząć negatywnie wpływać na nasze dzieci.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym, jak może skończyć się takie zamartwianie i co możemy zrobić, żeby przestać się tak “panicznie” troszczyć o nasze dzieci.

Zapraszamy do słuchania!

Może Cię zainteresować: