Jak się uczyć w nowym czasie? Gdzie jest wyzwanie?

Termin:

18 marca o godz. 20.00

Oglądaj

Termin:

dziś o godz. 20.00

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, kiedy dzieci i nauczyciele zostali „odesłani” do domu, a my jako Rodzice nie zawsze mamy możliwość rezygnacji z naszych obowiązków? Jak odnaleźć się w tym szaleństwie, kiedy to przymusowe wakacje naszych dzieci, musimy połączyć z pracą? Kto nauczy nasze dzieci, czego nauczy i kto je przy tym przypilnuje? A może nie trzeba ich pilnować?

Pytań rodzi się w naszych głowach mnóstwo i po tym pierwszym szaleństwie związanym z milionem propozycji na naukę naszych dzieci w domu, na lekcje online czy dziesiątkami maili od nauczycieli z kolejną porcją zadań do zrobienia, uważamy, że pora nieco zwolnić.

Może to darowany czas na poszukiwanie pasji, odbudowania zaciekawienia u naszych pociech? A może także to niezwykły czas kiedy nie mamy wyjścia i musimy naszym dzieciom bardziej zaufać, z drugiej strony ucząc odpowiedzialności i umiejętności samo organizowania się?

Zapraszamy an krótkie spotkanie w formie webinaru, podczas którego Ola i Marcin Sawiccy zmierzą się z tymi pytaniami. Spróbują zastanowić się nad tym jakie korzyści naszym Rodzinom może przynieść ta zmiana, jak korzystać z całego oceanu darmowych treści online i zaproszą do wspólnego działania, które pomoże wyłuskać z tego oceanu, to co wartościowe i warte zaproponowania naszym dzieciom.

Dowiesz się:

Jaka nowa jakość może pojawić się w nauce Twoich dzieci ?

Jak warto spojrzeć na naukę swoich dzieci ?

O czym warto porozmawiać z dziećmi w tym czasie ?

Jakie nowe zadanie staje przed nami, rodzicami ?

Ola i Marcin Sawiccy

Małżeństwo, rodzice, nauczyciele. Lubią podejmować wyzwania, szczególnie te wydawałoby się najprostsze, wychowanie dzieci, prace w szkole. Wolny czas spędzają czytając książki, wędrując i rozmawiając.

Zapisz się

do naszego newslettera, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych webinarach

Wszelkie informacje zbieramy zgodnie z naszą
Polityka Prywatności.