Jak się uczyć w nowym czasie? Gdzie jest wyzwanie?

Ola i Marcin Sawiccy
2 komentarze

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, kiedy dzieci i nauczyciele zostali „odesłani” do domu, a my jako Rodzice nie zawsze mamy możliwość rezygnacji z naszych obowiązków? Jak odnaleźć się w tym szaleństwie, kiedy to przymusowe wakacje naszych dzieci, musimy połączyć z pracą? Kto nauczy nasze dzieci, czego nauczy i kto je przy tym przypilnuje? A może nie trzeba ich pilnować?

Pytań rodzi się w naszych głowach mnóstwo i po tym pierwszym szaleństwie związanym z milionem propozycji na naukę naszych dzieci w domu, na lekcje online czy dziesiątkami maili od nauczycieli z kolejną porcją zadań do zrobienia, uważamy, że pora nieco zwolnić.

Może to darowany czas na poszukiwanie pasji, odbudowania zaciekawienia u naszych pociech? A może także to niezwykły czas kiedy nie mamy wyjścia i musimy naszym dzieciom bardziej zaufać, z drugiej strony ucząc odpowiedzialności i umiejętności samo organizowania się?

Zapraszamy an krótkie spotkanie w formie webinaru, podczas którego Ola i Marcin Sawiccy zmierzą się z tymi pytaniami. Spróbują zastanowić się nad tym jakie korzyści naszym Rodzinom może przynieść ta zmiana, jak korzystać z całego oceanu darmowych treści online i zaproszą do wspólnego działania, które pomoże wyłuskać z tego oceanu, to co wartościowe i warte zaproponowania naszym dzieciom.

Dowiesz się:

  • Jaka nowa jakość może pojawić się w nauce Twoich dzieci?
  • Jak warto spojrzeć na naukę swoich dzieci?
  • O czym warto porozmawiać z dziećmi w tym czasie?
  • Jakie nowe zadanie staje przed nami, rodzicami?

Prowadzący

Ola i Marcin Sawiccy – małżeństwo, rodzice, nauczyciele. Lubią podejmować wyzwania, szczególnie te wydawałoby się najprostsze, wychowanie dzieci, prace w szkole. Wolny czas spędzają czytając książki, wędrując i rozmawiając.

Może Cię zainteresować:

2 komentarze

Szkoły najprawdopodobniej zamknięte na dłużej - e:mi 18 marca 2020 - 17:04

[…] Przy okazji informacji o prawdopodobnym wydłużeniu terminu zamknięcia szkół, zapraszamy na nasz webinar, który będzie poświęcony właśnie nauce online. Na przekór temu co się dzieje w internecie, nie będziemy zarzucać Państwa kolejnymi ciekawymi miejscami w sieci, a bardziej skupimy się na tym, jaka nowa jakość może pojawić się w nauce naszych dzieci, o czym warto porozmawiać z dziećmi w tym czasie i jakie nowe zadanie staje przed nami, rodzicami. Zapisy i więcej szczegółów znajdziesz tutaj. […]

Odpowiedz
Edukacja - czy dajemy się nabrać ? - e:mi 25 marca 2020 - 19:01

[…] […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności