Jak się uczyć w nowym czasie? Gdzie jest wyzwanie?

Ola i Marcin Sawiccy
2 komentarze

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, kiedy dzieci i nauczyciele zostali „odesłani” do domu, a my jako Rodzice nie zawsze mamy możliwość rezygnacji z naszych obowiązków? Jak odnaleźć się w tym szaleństwie, kiedy to przymusowe wakacje naszych dzieci, musimy połączyć z pracą? Kto nauczy nasze dzieci, czego nauczy i kto je przy tym przypilnuje? A może nie trzeba ich pilnować?

Pytań rodzi się w naszych głowach mnóstwo i po tym pierwszym szaleństwie związanym z milionem propozycji na naukę naszych dzieci w domu, na lekcje online czy dziesiątkami maili od nauczycieli z kolejną porcją zadań do zrobienia, uważamy, że pora nieco zwolnić.

Może to darowany czas na poszukiwanie pasji, odbudowania zaciekawienia u naszych pociech? A może także to niezwykły czas kiedy nie mamy wyjścia i musimy naszym dzieciom bardziej zaufać, z drugiej strony ucząc odpowiedzialności i umiejętności samo organizowania się?

Zapraszamy an krótkie spotkanie w formie webinaru, podczas którego Ola i Marcin Sawiccy zmierzą się z tymi pytaniami. Spróbują zastanowić się nad tym jakie korzyści naszym Rodzinom może przynieść ta zmiana, jak korzystać z całego oceanu darmowych treści online i zaproszą do wspólnego działania, które pomoże wyłuskać z tego oceanu, to co wartościowe i warte zaproponowania naszym dzieciom.

Dowiesz się:

  • Jaka nowa jakość może pojawić się w nauce Twoich dzieci?
  • Jak warto spojrzeć na naukę swoich dzieci?
  • O czym warto porozmawiać z dziećmi w tym czasie?
  • Jakie nowe zadanie staje przed nami, rodzicami?

Prowadzący

Ola i Marcin Sawiccy – małżeństwo, rodzice, nauczyciele. Lubią podejmować wyzwania, szczególnie te wydawałoby się najprostsze, wychowanie dzieci, prace w szkole. Wolny czas spędzają czytając książki, wędrując i rozmawiając.

Może Cię zainteresować:

2 komentarze

Szkoły najprawdopodobniej zamknięte na dłużej - e:mi 18 marca 2020 - 17:04

[…] Przy okazji informacji o prawdopodobnym wydłużeniu terminu zamknięcia szkół, zapraszamy na nasz webinar, który będzie poświęcony właśnie nauce online. Na przekór temu co się dzieje w internecie, nie będziemy zarzucać Państwa kolejnymi ciekawymi miejscami w sieci, a bardziej skupimy się na tym, jaka nowa jakość może pojawić się w nauce naszych dzieci, o czym warto porozmawiać z dziećmi w tym czasie i jakie nowe zadanie staje przed nami, rodzicami. Zapisy i więcej szczegółów znajdziesz tutaj. […]

Odpowiedz
Edukacja - czy dajemy się nabrać ? - e:mi 25 marca 2020 - 19:01

[…] […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!