#197 – Koniec z wakacjami?(uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarze

Porozmawiamy dzisiaj o temacie mało wygodnym, zwracając uwagę na fakt, iż w dwójkę jesteśmy nauczycielami. Czy nie lepiej by było zrezygnować z wakacji?

Im więcej o tym rozmawiamy, tym więcej korzyści w tym widzimy, a naszymi argumentami dzielimy się w dzisiejszym odcinku.

Wiedząc, że temat ten może wywołać fale lepszych lub gorszych reakcji, chcielibyśmy podkreślić, że rozmowa te nie jest żadnym postulatem i stwierdzeniem, że tak powinno być. Jest naszą refleksją po tym, co widujemy przez cały rok w szkołach.

Może Cię zainteresować:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności

Weź udział w II Unconference e:mi!

⏰ 11 maja, 18.00
📍 Widzimy się na Zoom!

Udział bezpłatny · limit 100 miejsc