Rok bez opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Marcin Sawicki
1 komentarz

Osoby zapisujące dzieci do szkoły w ramach edukacji domowej na rok  szkolny 2020/2021 nie będą musiały składać opinii z Poradni Psychologiczno Pedagogicznych. 

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuje o tym szczegółowo w poniższym rozporządzeniu.

To oznacza, że zapisując dziecko do szkoły w roku szkolnym 2020/21 nie musisz dołączać opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Bardzo się cieszymy, że nareszcie będzie trochę normalniej, trochę prościej, trochę lżej.

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Siedem pokus edukacji domowej - e:mi 28 września 2020 - 12:14

[…] działania PPP, nie tylko zresztą w tym kontekście, to temat na osobną rozprawę) – w związku z pandemią – została jednak zniesiona i choć na razie ma to dotyczyć wyłącznie bieżącego roku szkolnego, to można się spodziewać […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności