Rok bez opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Marcin Sawicki
1 komentarz

Osoby zapisujące dzieci do szkoły w ramach edukacji domowej na rok  szkolny 2020/2021 nie będą musiały składać opinii z Poradni Psychologiczno Pedagogicznych. 

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuje o tym szczegółowo w poniższym rozporządzeniu.

To oznacza, że zapisując dziecko do szkoły w roku szkolnym 2020/21 nie musisz dołączać opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Bardzo się cieszymy, że nareszcie będzie trochę normalniej, trochę prościej, trochę lżej.

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Siedem pokus edukacji domowej - e:mi 28 września 2020 - 12:14

[…] działania PPP, nie tylko zresztą w tym kontekście, to temat na osobną rozprawę) – w związku z pandemią – została jednak zniesiona i choć na razie ma to dotyczyć wyłącznie bieżącego roku szkolnego, to można się spodziewać […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!