#131 – Dlaczego dzieci boją się spowiedzi? Rozmowa z Marią Berlińską (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy

W dzisiejszym odcinku ponownie gościmy Marię Berlińską. Część z was może nie wiedzieć, że nasz gość jest nie tylko psychologiem uzależnień i terapeutą, ale także teologiem!

Właśnie dlatego dzisiaj porozmawiamy o spowiedzi i jej aspektach wychowawczych i relacyjnych w kontekście dyskusji dotyczących spowiedzi, które coraz częściej przetaczają się wokół nas. Uważamy, że my również powinniśmy przyjrzeć się temu zagadnieniu i zastanowić się, jak robić to dobrze!

Czy dzieci muszą bać się spowiedzi?

Co jest powodem traum i trudnych przeżyć związanych ze spowiedzią?

Jaka jest w tym wszystkim rola rodziców?

Gorąco zachęcamy do tej niezwykle ciekawej rozmowy.