149 – Dlaczego nie lubimy szkoły? Rozmowa z Mateuszem Kapałą (uSawickich podcast)

Ola i Marcin Sawiccy

W dzisiejszym odcinku wraz z naszym gościem, Mateuszem Kapałą, zadajemy sobie wiele pytań dotyczących szkoły.

Każdy chce wierzyć w to, że jest nam niezbędna, przygotowuje nas do życia i daje mnóstwo możliwości. Zapominamy jednak o tym, że być może to tylko wyimaginowane oczekiwanie szkoły, które w zderzeniu z rzeczywistością pozostawia wiele do życzenia.Staramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak dużo osób nie lubi szkoły i dyskutujemy co byśmy zmienili wierząc, że dzięki temu będzie lepiej.

Zapraszamy do słuchania!