Jak można budować ścieżkę kariery już w liceum? Konkurs High School Business Challenge

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz świadomie budować ścieżkę swojej kariery, możesz wziąć udział w największym konkursie biznesowym w Europie Środkowo-Wschodniej skierowanym do uczniów szkół średnich z krajów Grupy Wyszehradzkiej.

High School Business Challenge składa się z 3 etapów pełnych prawdziwych, biznesowych wyzwań. W ich trakcie oprócz zdobycia wiedzy rozwiniesz także pożądane na rynku pracy umiejętności miękkie takie jak: praca w grupie, kreatywność czy wystąpienia publiczne.

Na najlepsze drużyny czeka Międzynarodowy Finał w Warszawie oraz pula nagród w wysokości 6 tysięcy euro!
Jeżeli chcesz stawić czoła biznesowo-ekonomicznym wyzwaniom i spotkać inspirujących ludzi możesz się zgłosić jako zespół lub jeśli go nie masz, możesz zgłosić się samodzielnie i wtedy zostaniesz częścią najlepiej dopasowanego dla ciebie teamu.

Uczniowie szkoły średniej, jak i jej absolwenci mogą wziąć również udział w programie ambasadorskim. Na najlepszych czekają karty podarunkowe o łącznej wartości 250 Euro, a na zwycięzcę, zaproszenie na Galę Finałową w Warszawie! Szczegóły tego programu znajdziesz tutaj.

Dowiedz się więcej: Facebook | Instagram | TikTok | [email protected]