Jak można budować ścieżkę kariery już w liceum? Konkurs High School Business Challenge

0 komentarz

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz świadomie budować ścieżkę swojej kariery, możesz wziąć udział w największym konkursie biznesowym w Europie Środkowo-Wschodniej skierowanym do uczniów szkół średnich z krajów Grupy Wyszehradzkiej.

High School Business Challenge składa się z 3 etapów pełnych prawdziwych, biznesowych wyzwań. W ich trakcie oprócz zdobycia wiedzy rozwiniesz także pożądane na rynku pracy umiejętności miękkie takie jak: praca w grupie, kreatywność czy wystąpienia publiczne.

Na najlepsze drużyny czeka Międzynarodowy Finał w Warszawie oraz pula nagród w wysokości 6 tysięcy euro!
Jeżeli chcesz stawić czoła biznesowo-ekonomicznym wyzwaniom i spotkać inspirujących ludzi możesz się zgłosić jako zespół lub jeśli go nie masz, możesz zgłosić się samodzielnie i wtedy zostaniesz częścią najlepiej dopasowanego dla ciebie teamu.

Uczniowie szkoły średniej, jak i jej absolwenci mogą wziąć również udział w programie ambasadorskim. Na najlepszych czekają karty podarunkowe o łącznej wartości 250 Euro, a na zwycięzcę, zaproszenie na Galę Finałową w Warszawie! Szczegóły tego programu znajdziesz tutaj.

Dowiedz się więcej: Facebook | Instagram | TikTok | [email protected]

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!