List z Mubende #5

Marggie
0 komentarz

Poniżej znajdziesz najnowsze wieści z Mubende przysłane przez Marggie. Więcej o Mubende i o tym dlaczego zaangażowaliśmy się we wsparcie Marggie znajdziesz we wpisie AKCJA MUBENDE.

Wersja polska poniżej.

Dear Friends of Mubende,

I would like to let you know that we are happy the government opened up all schools and our children are now back in school. On 10 January 2022 all our children reported back to school and we are very grateful for all the support you give to us financially and spiritually. I would like to inform you that all our children are happy and okay. We have 10 teachers and 350 children in 8 classes.
We provide the children with:
-school uniforms,
-books and pencils
-food
-medicines
While we also pay 10 teachers and 2 support staff
I am glad to let you know that without your support this would have not been possible.
Thank you very much for supporting us
May God bless you

Marggie

Drodzy Przyjaciele Mubende,
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy Was już poinformować o tym, że rząd otworzył szkoły i dzieci mogły do nas powrócić. Od 10 stycznia 2022 wszystkie dzieci pojawiły się w szkole. Dziękujemy Wam za Wasze duchowe i materialne wsparcie, które nam dajecie.
Z radością mogę Was poinformować, że wszystkie nasze dzieci mają się dobrze. Mamy w tej chwili 10 nauczycieli i 350 dzieci w 8 klasach.
Dzieciom zapewniamy:
-mundurki szkolne
-podręczniki i ołówki
-jedzenie
-lekarstwa
Opłacamy też 10 nauczycieli i 2 osoby z kadry wspomagającej.
Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe.
Bardzo Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie i pomoc.
Niech Bóg Was błogosławi.

Marggie

Wesprzyj szkołę w Mubende:

Pieniądze, które będą w całości przekazane ALCCU na leki i jedzenie, można wpłacać na konto Stowarzyszenia SOS Mubende z dopiskiem: AKCJA MUBENDE

ING Bank Śląski
Konto PLN: 27 1050 1070 1000 0090 3206 1021
Konto USD: 02 1050 1070 1000 0090 8077 2446

Możesz również zaangażować się w duchową lub finansową adopcję konkretnego dziecka. Wystarczy, że napiszesz do Oli Sawickiej: [email protected]!

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności