List z Mubende #6

Marggie
0 komentarz

Dear Friends of Mubende 

First as usual,  I would like to say thank you so much for the support you give to our organization. We are nothing without you. Am glad to inform you that we started well this year. Our children are all okay and in good health. Even if there was a setback in academics, we are teaching them as much as possible to be where we wish to be. 

Our teachers are good, looking and caring and this keeps us moving forward.

I have heard about the crisis and the situation in your country about our brothers and sisters from Ukraine. We pray for everyone because that’s all we have. Thank you for the big heart and for helping out with their needs.

This term we are focusing so much on teaching since we had taken time without PE classes.

We appreciate your support and we will always say thank you for everything, 

Yours 

Margret CEO 

Attached photos are from our kindergarten classes.

Drodzy Przyjaciele Mubende,

Przede wszystkim chcę Wam bardzo podziękować, za jakiego wsparcie udzielacie naszej organizacji. Nie byłoby nas bez Was. Cieszę się, że mogę Wam donieść, że dobrze zaczęliśmy ten rok. Dzieci mają się dobrze i są zdrowe. Pomimo zaległości w nauczaniu staramy się uczyć je tak dużo jak się da, żeby nadrobić zaległości. Nasi dobrzy i troskliwi nauczyciele pomagają nam posuwać sprawy do przodu.

Słyszałam o kryzysie i sytuacji w waszym kraju i o braciach i siostrach z Ukrainy. Modlimy się za wszystkich, bo to wszystko co mamy. Dziękuję Wam za Wasze wielkie serce i pomaganie im w potrzebie.

W tym semestrze będziemy się skupiać na nauce, mamy na to więcej czasu, bo nie ma teraz lekcji Wf-u. 

Doceniamy bardzo Wasze wsparcie i zawsze będziemy Wam wdzięczni.

Wasza 

Margaret CEO

Załączam fotografie z naszych klas przedszkolnych.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności