Porozmawiajmy o wspólnocie. Dni CEO z ważnym motywem przewodnim

Wiktoria Korzecka
0 komentarz

Centrum Edukacji Obywatelskiej rusza z cyklem spotkań merytorycznych, warsztatów oraz webinariów, których wspólnym mianownikiem i celem jest rozmowa o aktualnych wyzwaniach szkoły. To trwające od 7 do 17 czerwca wydarzenie online skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów, uczniów oraz wszystkich osób zainteresowanych istotą edukacji. 

W tym roku szkolnym motywem przewodnim spotkań jest wspólnota. Będą one dobrą okazją do wymiany zdań m.in. na temat tego, jak zmieniło się jej znaczenie po długim okresie zdalnego funkcjonowania szkoły i ogólnie – codzienności. Wyróżnikiem wydarzenia jest to, że w dyskusjach na temat edukacji szczególne znaczenie będzie miał głos samej młodzieży.

Cykl spotkań rozpocznie webinarium na temat uczenia się w kontekście edukacji zdalnej. Kolejne dni wypełnią rozmowy na temat współpracy czy otwartości, a także warsztaty dla nauczycielek i nauczycieli na temat wspierania realnej równości płci w szkołach. Nie zabraknie również okazji do wymiany zdań na temat relacji.

W programie Dni Centrum Edukacji Obywatelskiej znalazły się wydarzenia takie jak:

 Dokładne informacje na temat wydarzeń odbywających się w ramach Dni CEO można znaleźć na FB oraz stronie

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!