Sytuacja w Mubende dzisiaj

English version below

ALCCU (Another Love Children’s Charity Uganda) jest organizacją pozarządową. Zajmujemy się 320 dziećmi z okolic Mubende (Uganda) i dostarczamy im wszystkiego, co jest im potrzebne do codziennego życia. Naszym celem jest zapewnienie sierotom i  dzieciom narażonym na zagrożenia pełnej edukacji,  która w Ugandzie, żeby być dobra, musi być opłacana.

Niestety, w tym momencie, mierzymy się z wielkim wyzwaniem jakim jest COVID-19. Jesteśmy od trzech miesięcy w kompletnym zamknięciu i dotyka to każdej sfery naszego życia. Większość ludzi w Ugandzie zarabia na życie z dnia na dzień dlatego brak pracy przez cały ten czas ciężko nas dotyka. Błagamy o jedzenie, błagamy o lekarstwa. Ludzie umierają, dzieci, matki, pacjenci, którzy potrzebują transportu do szpitala na chemioterapię nie mogą się nigdzie dostać, bo nie ma transportu publicznego, a rząd troszczy się jedynie o COVID-19. Wstawiam się za ludnością Mubende, za moimi dziećmi i za naszymi opiekunami, żeby uzyskać jakiekolwiek świadczenia w tej okolicy.


Proszę wszystkich, którzy mogą, POMÓŻCIE NAM  i przekażcie choćby niewielką sumę naszej organizacji. Musimy kupić jedzenie, musimy kupić lekarstwa, musimy zapłacić lekarzowi za leczenie zwykłych chorób takich jak malaria, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, infekcje wirusowe i bakteryjne. 

I nadzieją i pokorą czekam na Waszą odpowiedź.
Dziękuję.
Kizza Margret Marsha 
Prezes ALCCU

Another Love Children’s Charity Uganda (ALCCU)  is a Non Government organization. We take care of 320 children in the community of Mubende and for these children we must provide everything to use in day to day life. 

Our aim is to give orphans and vulnerable children education at all levels because in Uganda the best education must be paid for.

But at the moment we have a big challenge of covid 19, we have been under a total lockdown for almost three months and this has affected us so much in everything. Most of the people in Uganda work for day to day food and not working for all those months has affected us so much. We cry for Food , we cry for Medication, people die, children,  mothers. Patients who need to go to hospital for chemotherapy they can’t because they can’t access public transport because the government cares only about covid 19. 

Now am advocating for people in Mubende, my children, our Guardians to get Services near them. 

I request whoever can to please help us, donate some money to the organization. We need to buy food, we need to buy medicine,  we need to pay a doctor to treat some common  diseases like Malaria,  Diabetes,  high blood pressure, infections both viral and bacterial. I humbly look forward to Your response.

Thank you.
Kizza Margret Marsha 
C.E.O 

Autor

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Dołącz do dyskusji

może cię zainteresować

Własne ścieżki

Co tak naprawdę zmienia przejście do edukacji domowej? Minął prawie rok, odkąd zaczęła się moja przygoda z edukacją domową. Już dawno skończył się etap euforii

Czytaj więcej »

Szkoła Minimalna

“Nie jestem metodykiem, nie jestem pedagogiem, jestem fizykiem, który przez 20 lat zajmował się zagadnieniami technicznymi i 1 września 2018 roku przez przypadek zostałem nauczycielem”

Czytaj więcej »

Nowy rodzaj szkoły

Przeczytałam z zaciekawieniem artykuł w Medium o szkole bez sal lekcyjnych, podziału na klasy i bez programu nauczania. Na zdjęciach to miejsce rzeczywiście nie przypomina

Czytaj więcej »

Jesteś zaangażowanym rodzicem, opiekunem?

Chcesz jeszcze lepiej uczyć swoich uczniów i uczennice?

Dołącz do e:mi - zapisz się do newslettera

Jesteś zaangażowanym rodzicem, opiekunem?
Chcesz jeszcze lepiej uczyć swoich uczniów i uczennice?
Dołącz do e:mi - zapisz się do newslettera
O Nas - krótko

Dodajemy odwagi do zmian w edukacji.
Prezentujemy nowatorskie rozwiązania.
Tworzymy przestrzeń do dyskusji.

Przewiń do góry