Sytuacja w Mubende dzisiaj

Marggie
1 komentarz

English version below

ALCCU (Another Love Children’s Charity Uganda) jest organizacją pozarządową. Zajmujemy się 320 dziećmi z okolic Mubende (Uganda) i dostarczamy im wszystkiego, co jest im potrzebne do codziennego życia. Naszym celem jest zapewnienie sierotom i  dzieciom narażonym na zagrożenia pełnej edukacji,  która w Ugandzie, żeby być dobra, musi być opłacana.

Niestety, w tym momencie, mierzymy się z wielkim wyzwaniem jakim jest COVID-19. Jesteśmy od trzech miesięcy w kompletnym zamknięciu i dotyka to każdej sfery naszego życia. Większość ludzi w Ugandzie zarabia na życie z dnia na dzień dlatego brak pracy przez cały ten czas ciężko nas dotyka. Błagamy o jedzenie, błagamy o lekarstwa. Ludzie umierają, dzieci, matki, pacjenci, którzy potrzebują transportu do szpitala na chemioterapię nie mogą się nigdzie dostać, bo nie ma transportu publicznego, a rząd troszczy się jedynie o COVID-19. Wstawiam się za ludnością Mubende, za moimi dziećmi i za naszymi opiekunami, żeby uzyskać jakiekolwiek świadczenia w tej okolicy.


Proszę wszystkich, którzy mogą, POMÓŻCIE NAM  i przekażcie choćby niewielką sumę naszej organizacji. Musimy kupić jedzenie, musimy kupić lekarstwa, musimy zapłacić lekarzowi za leczenie zwykłych chorób takich jak malaria, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, infekcje wirusowe i bakteryjne. 

I nadzieją i pokorą czekam na Waszą odpowiedź.
Dziękuję.
Kizza Margret Marsha 
Prezes ALCCU

Another Love Children’s Charity Uganda (ALCCU)  is a Non Government organization. We take care of 320 children in the community of Mubende and for these children we must provide everything to use in day to day life. 

Our aim is to give orphans and vulnerable children education at all levels because in Uganda the best education must be paid for.

But at the moment we have a big challenge of covid 19, we have been under a total lockdown for almost three months and this has affected us so much in everything. Most of the people in Uganda work for day to day food and not working for all those months has affected us so much. We cry for Food , we cry for Medication, people die, children,  mothers. Patients who need to go to hospital for chemotherapy they can’t because they can’t access public transport because the government cares only about covid 19. 

Now am advocating for people in Mubende, my children, our Guardians to get Services near them. 

I request whoever can to please help us, donate some money to the organization. We need to buy food, we need to buy medicine,  we need to pay a doctor to treat some common  diseases like Malaria,  Diabetes,  high blood pressure, infections both viral and bacterial. I humbly look forward to Your response.

Thank you.
Kizza Margret Marsha 
C.E.O 

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

AKCJA MUBENDE - e:mi 1 czerwca 2020 - 11:12

[…] dziś nie o edukację, a o życie swoich uczniów i ludzi ze społeczności Mubende – napisała do nas o tym w krótkiej wiadomości. Z powodu zamknięcia całego kraju nie wolno im pracować, nie mają osłon socjalnych, nie mają […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności