Dziękujemy za wsparcie Akcji Mubende

0 komentarz

Kochani! Z całego serca dziękujemy za Wasze serce i hojność we wsparciu Marggie i rodzin z Mubende w ramach akcji zorganizowanej przez e:mi! 

Kwota, którą zebraliśmy jest niezwykła: 7190,55 PLN i 400$!

Dziś pieniądze zostaną przekazane na konto organizacji pozarządowej ALCCU założonej przed Marggie, a następnie przeznaczone na zakup leków oraz żywności, o czym pisze poniżej Marggie w swoim liście do nas. 

Konto S.O.S. Mubende jest cały czas otwarte i można nadal wspierać wpłatami naszą Akcję. W późniejszym czasie, gdy sytuacja związana z pandemią uspokoi się i trwający lockdown w Ugandzie ustanie, zaprosimy Was do wsparcia konkretnych dzieci ze szkoły Marggie w ich nauce. Już dziś myślimy też nad koncepcją przeniesienia metody Montessori do Mubende. 

Bardzo dziękujemy za Wasze otwarte serca!
Ola Sawicka z całym zespołem e:mi

Możesz wciąż wesprzeć szkołę w Mubende!
Konto PLN: 27 1050 1070 1000 0090 3206 1021
Konto USD: 02 1050 1070 1000 0090 8077 2446

List od Marggie:

I would like to thank Everyone who contributed to the Action. Thank you so so much.

In Mubende we are still under lockdown because the basic transport system people use is the boda boda but and they are not yet allowed to use it. Many businesses are still down because they are not yet open. Now I am going to buy more medicine and it can take us for the next two months, over 600 people will benefit in this. We do this because we want people and our children to access health care. The nurse will stay in the community and treat our people. Am so grateful,  so so grateful.  I pray to God because its all I can do to say thank you. Thank you so much Ola my dear and the team. May you and your families be blessed and never to lack anything. Thank you!

We are also waiting for the for the President to tell us what next as you see our health Minister said we may go back to lockdown.

Marggie

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w Akcji. Bardzo Wam dziękuję.

W Mubende jesteśmy wciąż zamknięci, ponieważ podstawowy transport jakim jest  boda boda (taksówki, które wożą ludzi motocyklami) jest wciąż zakazany. Większość firm wciąż nie działa, bo wszystko jest zamknięte. 

Dzięki waszym pieniądzom mogę kupić lekarstwa, które pomogą przetrwać nam przez następne dwa miesiące, skorzysta z tego ponad 600 osób. Również dzięki temu dorośli i dzieci będą mieli dostęp do opieki medycznej, bo nasza pielęgniarka zostanie z nami i będzie mogła zajmować się potrzebującymi. 

Jestem bardzo, bardzo wdzięczna. Modlę się do Boga, ponieważ jest to jedyna rzecz jaką mogę zrobić, żeby Wam podziękować. Dziękuję moja droga Olu i dziękuję całemu zespołowi. Bądźcie błogosławieni wy i wasze rodziny i niech wam nigdy niczego nie braknie. Dziękuję Wam!

Czekamy teraz na to, co zdecyduje nasz Prezydent, gdyż minister zdrowia powiedział, że możemy wrócić do pełnego zamknięcia.

Marggie

Life tought me the heard way but with people like you , i can still smile.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności