#186 – Koniec z karierą na rzecz dzieci? (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy

Inspiracją do poruszenia tego tematu był film – Cóż za piękny dzień, który niedawno zmusił mnie do pewnych przemyśleń.

Zapewne pamiętacie zeszłotygodniowy odcinek, w którym mówiłem o przeplanowanych dzieciach i nastawieniu na ich rozwój, a co w takiej sytuacji z naszym rozwojem?

Dzisiaj pochylimy się nad tym co się dzieje z nami po dołączeniu dzieci do naszego życia, dzieci w pojęciu wszech ogólnym oczywiście, bo nie każdy od razu musi zostawać rodzicem aby dzieci go rozwijały.