Czego możemy nauczyć się od św. Urszuli Ledóchowskiej? Rozmowa z s. Beatą Zawiślak #256 (uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy
0 komentarze

W dzisiejszym odcinku po raz drugi w historii tego kanału zapraszamy do rozmowy siostrę Beatę Zawiślak. Urszulankę, która swoim entuzjazmem i radością potrafi zarazić nie tylko wierzących. Porozmawiamy o lekcjach życiowych, o Urszulankach, a w tym wszystkim o życiu siostry, które myślę, że dla wielu może budować nadzieję na lepsze jutro.

Może Cię zainteresować:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności

Weź udział w II Unconference e:mi!

⏰ 11 maja, 18.00
📍 Widzimy się na Zoom!

Udział bezpłatny · limit 100 miejsc