#170 – O tym, jak nieświadomie wpisujemy dzieci w role. Rozmowa z Marią Berlińską(uSawickich Podcast)

Ola i Marcin Sawiccy

Za gorszy dźwięk spowodowany błędami technicznymi bardzo przepraszamy.

Zawsze mogę na Ciebie liczyć! Straszny niejadek z Ciebie… Ty zawsze musisz mieć taki bałagan w pokoju? Ale z Ciebie bałaganiarz! Brzmi znajomo?

Czy wiedzieliście, że nawet pozytywne komunikaty powiedziane w nieodpowiedni sposób potrafią przysporzyć dziecku dużo problemów? Często nieświadomie wpisujemy dzieci w role i nie chodzi nam tylko o te zawodowe. Ale, ale! Już bez straszenia posłuchajmy o tym, jak mówić inaczej, uważniej, mądrzej, bo przecież dobrze wiemy, że zawsze chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej!

Posłuchajcie sami!

Mamy do was również prośbę, jeśli wybieracie się na nasze spotkanie na żywo w Krakowie, zachęcamy do wypełnienia szybkiego formularza, aby ułatwić nam proces organizacji! Dziękujemy i do zobaczenia!

Miłego słuchania