Marzysz o biznesie? Sprawdź się w High School Business Challenge!

Klaudia Lach
1 komentarz

Jeżeli myślisz o prowadzeniu własnego biznesu, interesujesz się ekonomią, albo po prostu szukasz ciekawego konkursu z dużymi nagrodami, mamy coś dla Ciebie. High School Business Challenge to międzynarodowy konkurs w formule case study dla uczniów szkół średnich. Daj znać znajomym, zbierz zespół i razem podejmijcie wyzwanie!

Uczestnicy, w 4 etapach, mierzą się z prawdziwymi problemami biznesowymi. Wspólna praca w grupie znajomych nad ich rozwiązaniem może być świetną zabawą. Przy okazji międzynarodowej rywalizacji, w której łącznie do wygrania jest 6000 euro w puli nagród, zdobędziesz praktyczną wiedzę o ekonomii i biznesie. Rozwinięcie także swoje kompetencje przyszłości – umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem, autoprezentacji, analitycznego i kreatywnego myślenia. 

Właśnie ruszają zapisy na VII edycję High School Business Challenge, w której po raz pierwszy, oprócz uczniów z Polski, wezmą udział także licealiści z Czech, Słowacji i Węgier. Najlepsi z nich spotkają się na Wielkim Finale w Warszawie. 

Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś na businessismore.eu!

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Założył firmę w liceum, teraz chodzisz w jego bluzie. Rozmowa z Kubą Stojkiem - e:mi 30 listopada 2020 - 21:51

[…] organizują konkurs biznesowy dla licealistów, który nazywa się High School Business Challenge, o którym pisaliśmy tutaj i daje on możliwości nabycia wiedzy i doświadczenia od tej innej strony, moim zdaniem dużo […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności