Marzysz o biznesie? Sprawdź się w High School Business Challenge!

Klaudia Lach
1 komentarz

Jeżeli myślisz o prowadzeniu własnego biznesu, interesujesz się ekonomią, albo po prostu szukasz ciekawego konkursu z dużymi nagrodami, mamy coś dla Ciebie. High School Business Challenge to międzynarodowy konkurs w formule case study dla uczniów szkół średnich. Daj znać znajomym, zbierz zespół i razem podejmijcie wyzwanie!

Uczestnicy, w 4 etapach, mierzą się z prawdziwymi problemami biznesowymi. Wspólna praca w grupie znajomych nad ich rozwiązaniem może być świetną zabawą. Przy okazji międzynarodowej rywalizacji, w której łącznie do wygrania jest 6000 euro w puli nagród, zdobędziesz praktyczną wiedzę o ekonomii i biznesie. Rozwinięcie także swoje kompetencje przyszłości – umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem, autoprezentacji, analitycznego i kreatywnego myślenia. 

Właśnie ruszają zapisy na VII edycję High School Business Challenge, w której po raz pierwszy, oprócz uczniów z Polski, wezmą udział także licealiści z Czech, Słowacji i Węgier. Najlepsi z nich spotkają się na Wielkim Finale w Warszawie. 

Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś na businessismore.eu!

Może Cię zainteresować:

1 komentarz

Założył firmę w liceum, teraz chodzisz w jego bluzie. Rozmowa z Kubą Stojkiem - e:mi 30 listopada 2020 - 21:51

[…] organizują konkurs biznesowy dla licealistów, który nazywa się High School Business Challenge, o którym pisaliśmy tutaj i daje on możliwości nabycia wiedzy i doświadczenia od tej innej strony, moim zdaniem dużo […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!