Książka, która zaczyna od dlaczego

Klaudia Lach
0 komentarz

„Podążamy za przywódcami nie dla nich, lecz dla samych siebie.”

Książka „Zaczynaj od dlaczego”, której autorem jest Simon Sinek, przedstawia ogromną siłę, jaka tkwi w podstawowym pytaniu  –  „dlaczego?”. Każdy człowiek potrafi wyjaśnić CO robi, niektórzy potrafią wskazać CZYM różnią się od innych, ale tylko nieliczni powiedzą DLACZEGO robią, to co robią! 

Autor zachęca do rozpoznania oraz jasnego zdefiniowania swojego DLACZEGO, dzięki czemu zdecydowanie zmienia się sposób myślenia, działania oraz komunikowania się. Dodatkowo, w książce zostały przedstawione opisy ludzi oraz organizacji, dla których rozpoczynanie od DLACZEGO jest czymś naturalnym i mocno przyczyniło się do ich sukcesu. 

Dla mnie, książka okazała się impulsem do działania oraz nowym spojrzeniem na podejmowane przeze mnie działania. Jasne określenie DLACZEGO oraz komunikowanie go, pozwoliło oczekiwać więcej. 

Simon Sinek porusza temat bycia liderem i przywódcą. Jasno zaznacza, że Ci, którzy nie tracą z oczu swojego DLACZEGO, są w stanie inspirować nas niezależnie od tego ile osiągnęli. Książka ta jest pozycją o byciu liderem, przywódcą oraz inspiracją!

Jakie jest Twoje DLACZEGO?

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności