Maturzysto! Jeszcze nie jest za późno

Jan Sawicki

Do matury z matematyki zostało już niebezpiecznie mało czasu. Jednak jeszcze nic straconego, bo dzięki stronie, którą chciałbym dzisiaj polecić, znacznie możecie zwiększyć swoje szanse w tej (nierównej) walce.

Mowa tu o portalu 5zmatmy.pl, o którym dowiedziałem się niedawno od mojego „guru” finansowego – Michała Szafrańskiego. Nie podążając jednak na ślepo za poleceniami Michała, postanowiłem sprawdzić czy faktycznie może wam to pomóc w przygotowaniu się do matury.

Okazuje się, że jak najbardziej tak. Miejsce to zostało założone przez dwie przemiłe kobiety (mamę i córkę), które postanowiły podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem uczenia.

Stworzyły portal, na którym znajdziecie 18 kursów z zakresu matematyki, które mają za zadanie przygotować was do matury. Lekcje składają się z treści wideo i zadań, a także sprawdzianów na zakończenie każdego tematu. Dodatkowo, można także pobrać Zeszyt ćwiczeń  z 26 zadaniami, który pomoże sprawdzić waszą gotowość do matematycznej części egzaminu dojrzałości.

To co najważniejsze, to fakt, że wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie!

Poniżej znajdziesz wideo, które w bardzo przystępny sposób, tłumaczy, jak korzystać ze strony: