Maturzysto! Jeszcze nie jest za późno

Jan Sawicki
0 komentarz

Do matury z matematyki zostało już niebezpiecznie mało czasu. Jednak jeszcze nic straconego, bo dzięki stronie, którą chciałbym dzisiaj polecić, znacznie możecie zwiększyć swoje szanse w tej (nierównej) walce.

Mowa tu o portalu 5zmatmy.pl, o którym dowiedziałem się niedawno od mojego „guru” finansowego – Michała Szafrańskiego. Nie podążając jednak na ślepo za poleceniami Michała, postanowiłem sprawdzić czy faktycznie może wam to pomóc w przygotowaniu się do matury.

Okazuje się, że jak najbardziej tak. Miejsce to zostało założone przez dwie przemiłe kobiety (mamę i córkę), które postanowiły podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem uczenia. 

Stworzyły portal, na którym znajdziecie 18 kursów z zakresu matematyki, które mają za zadanie przygotować was do matury. Lekcje składają się z treści wideo i zadań, a także sprawdzianów na zakończenie każdego tematu. Dodatkowo, można także pobrać Zeszyt ćwiczeń  z 26 zadaniami, który pomoże sprawdzić waszą gotowość do matematycznej części egzaminu dojrzałości.

To co najważniejsze, to fakt, że wszystkie materiały są dostępne bezpłatnie!

Poniżej znajdziesz wideo, które w bardzo przystępny sposób, tłumaczy, jak korzystać ze strony:

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Przeczytaj więcej

Polityka prywatności
Już dostępny!

Przemyślnik edukacyjny

73 pytania będące źródłem edukacyjnej inspiracji i refleksji!